O NÁS

Penzion Janka nabízí příjemné a klidné ubytování v blízkosti centra města Brna s vlastní zahradou a útulnými pokoji. Kromě klasických dvoulůžkových můžete využít také nabídky wellness pokojů pro maximální odpočinek po náročném dni. Není nad relax ve vířivce nebo finské sauně!

Jsme tady pro vás už od roku 2005 a v oboru tedy máme bohaté zkušenosti. Pokud se rozhodnete pro ubytování u nás, můžete se těšit na profesionální přístup a příjemný personál. Děláme vše pro váš nerušený odpočinek. Důraz klademe na domácí atmosféru a osobní přístup k hostům v duchu našeho motta:

„Přicházíte jako host, odcházíte jako přítel“.

Uvědomujeme si, že co je dobré, může být ještě lepší, proto naše služby neustále zkvalitňujeme. Na penzionu proběhla již řada vylepšení a v dubnu 2017 jsme se pustili do rozsáhlé rekonstrukce. Všechny pokoje jsou nyní modernější a ještě komfortnější. Zcela nově byl zbudován pokoj Harmony a rozšířila se tak nabídka oblíbených wellness pokojů. Změnám neunikly ale ani společné prostory penzionu. Věříme, že se u nás budete cítit příjemně!

Máte před sebou náročný den? Vstupte do něj s chutnou snídaní přímo na penzionu. Snídaně podáváme formou švédských stolů, ve všední dny od 7:30, o víkendu od 8:30 hodin. Pokud máte o snídani zájem, oznamte nám to prosím předem při rezervaci. Obědy a večeře u nás nepodáváme, vybrat si ale můžete z nabídky vynikajících restaurací vzdálených pět minut chůze od penzionu. Všem našim hostům nabízíme čaj a kávu zdarma.

Na recepci u nás lze platit pouze v hotovosti, nikoli platební kartou. Možné je také poslat platbu předem na náš účet.

Virtuální prohlídka penzionu

Sdílejte nás...